Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/netway14/domains/inventumtfi.pl/public_html/swl/links.php on line 215

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/netway14/domains/inventumtfi.pl/public_html/swl/links.php on line 216

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/netway14/domains/inventumtfi.pl/public_html/swl/links.php on line 216

background-20126_1280Jeżeli chcecie zainwestować swój majątek i mieć szansę na zarobienie dużych pieniędzy to koniecznie powinniście spróbować nowoczesnych sposobów inwestowania. Tradycyjne instrumenty finansowe wiążą się albo z bardzo małą stopą zwrotu albo z bardzo dużym ryzykiem. Weźmy na przykład taką lokatę albo obligacje. Oprocentowanie jest dzisiaj takie, że zysk z takiego oszczędzania jest praktycznie nie odczuwalny. Nawet jeśli wpłacimy na lokatę kilka milionów złotych to i tak zysk z takiej lokaty jest zupełnie nie opłacalny w stosunku do wielkości kapitału i czasu, na jaki de facto musimy go całkowicie zamrozić. Fakt jest taki, że niczym tego kapitału nie ryzykujemy.

Jeśli chodzi o giełdę, waluty czy fundusze to rzeczywiście, w tym przypadku możemy mówić o zdecydowanie większych zyskach. Ale i o zdecydowanie większym ryzyku bez żadnej ochrony zainwestowanego kapitału. Natomiast inwestowanie w instrumenty nowoczesne ale bardzo alternatywne pozwala nam oczekiwać bardzo wysokich zysków przy stosunkowo nie wielkim ryzyku. Minusem nowoczesnych sposobów inwestowania jest to, że musimy czekać niekiedy bardzo długo na to, żeby zainwestowane pieniądze zwróciły nam się z dużym zyskiem.

Do alternatywnych i bardzo nowoczesnych inwestycji należy na pewno wino. Dzisiaj można zainwestować w wino składowane w winiarniach południowej Europy. Wystarczy jedynie znaleźć firmę doradczą, która w takich inwestycjach pośredniczy. Można to też zrobić poprzez specjalne strony internetowe służące do inwestowania. Inwestowanie polega na tym, że kupujemy wino, które składowane jest w winiarniach i na które otrzymujemy odpowiednie certyfikaty własności. To wino może zostać potem przez Nas sprzedane oczywiście po upływie odpowiedniego czasu. Całe inwestowanie wiąże się z tym, że nawet nie widzimy towaru, w który zainwestowaliśmy pieniądze. Za to mamy wszystkie niezbędne dokumenty, które w każdej chwili pozwalają na odebranie tego towaru, który do Nas należy a, który składowany jest w winiarniach w wybranych częściach południowej Europu.

Bardzo ciekawie zapowiada się też inwestowanie w metale szlachetne. Złoto już się chyba wszystkim przejadło, zwłaszcza po ostatniej aferze z pewną firmą oferującą lokowanie pieniędzy właśnie w to kruszywo. Ale złoto zaliczyło też bardzo bolesny spadek wartości i dlatego właśnie teraz jest najlepszy moment do tego, żeby je nabywać. Bardzo opłaci się zainwestować w miedź i platynę, ale te inwestycje wiążą się z naprawdę dużym czasem oczekiwania na upragniony zysk.

Ciekawie swoje pieniądze można też ulokować w działki rolne. Działki, które mają wydaną decyzję do zabudowy i które w każdej chwili można odrolnić i przekształcić w budowlane mogą przynieść prawdziwie ogromne zyski. Warto jednak kupować takie działki na terenach z perspektywą na szybki rozwój i rozbudowę infrastruktury. Jeżeli znajdziemy prawdziwą perłę i kupimy ją w okazjonalnej i dobrej cenie to możemy na takiej inwestycji zarobić gigantyczne wręcz pieniądze. A ryzyko w tym wypadku praktycznie nie istnieje, bo ziemia nigdy nie straci na wartości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj